AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Microsoft windows xp'de oyun'un sesi yerine şarkı dinlemek istiyoruz ve bunun üzerine oyunun sesini kısmak(kapatmak) istiyoruz bu windows7 ve windows vista'da var onu biliyorum ama xp'de varmı bilemiyorum bilen arkadaşlar var ise memnun olurum..!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Gönder

Erkek

MesajKonu: Microsoft windows xp'de oyun'un sesi yerine şarkı dinlemek istiyoruz ve bunun üzerine oyunun sesini kısmak(kapatmak) istiyoruz bu windows7 ve windows vista'da var onu biliyorum ama xp'de varmı bilemiyorum bilen arkadaşlar var ise memnun olurum..!   Paz Mayıs 06, 2012 5:11 pm

Microsoft windows xp'de oyun'un sesi yerine şarkı dinlemek istiyoruz ve bunun üzerine oyunun sesini kısmak(kapatmak) istiyoruz bu windows7 ve windows vista'da var onu biliyorum ama xp'de varmı bilemiyorum bilen arkadaşlar var ise memnun olurum..!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÜLKÜCÜLER - 4 - (Ülkücülerin istediği Türkiye ve Dünya)
» Sevgiliyi,dostu,arkadaşı,akrabayı sevindiren doğum günü mesajları
» 420 değişik oyun
» Serhat Arkadaşımız Taşındı
» NFS Shift v1.0 +5Trainer ve NFS Shift v1.0 +1 Trainer